Reklama

Ranking chwilówek – wady i zalety witryn porównawczych

Opublikowano:
Autor:

Ranking chwilówek – wady i zalety witryn porównawczych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rynek finansowy Polski co miesiąc poszerza się o parę nowych instytucji pozabankowych. Jest to dobry biznes ponieważ produkty finansowe typu chwilówek łatwo i szybko się sprzedają. Coraz więcej polaków zaciągają pożyczki przez internet w różnym celu. Niestety działalność nowo stworzonych firm nie zawsze obfituje się sukcesem. Ponieważ wybór produktów finansowych jest tak rozmaity, a firm pożyczkowych jest tak dużo, że młode instytucje naprawdę muszą się postarać żeby zaoferować coś godnego zaufania i polecenia.

Działa to na korzyść klientowi! To konkurencja wymusza do ciągłego procesu polepszania jakości obsługi, terminu przyznania kredytu czy pożyczki. Chwilówki przez internet zapełniają pomoc finansową nawet osobom w bardzo trudnej sytuacji. Jest to opcja która spełnia oczekiwania najszerszego grona klientów. Sukces firm pożyczkodawców powodują bardzo dobre warunki, jakie proponują pożyczkobiorcom, lub sposób w jaki to robią.

W takiej chmurze propozycji bardzo łatwo się pogubić. Zwłaszcza jak ktoś ubiega o pożyczkę po raz pierwszy. Mnóstwo atrakcyjnych ofert! Specjalnych propozycji! Rabatów tylko dla Ciebie! – przepełniają głowę informacją i doprowadzają do stresu. Co w końcu wybrać?

Idealnym rozwiązaniem będzie witryna porównawcza, tak zwany ranking chwilówek, czyli zestawienie najlepszych ofert firm pożyczkowych. Zazwyczaj dane na takich stronach internetowych aktualizowane co miesiąc. Dla wygody klienta takie witryny są bardzo czytelne i atrakcyjne. Skonstruowane zazwyczaj w formie tabelek dla łatwego porównania oferowanych produktów. Zazwyczaj tabelki mają 4-5 kolumn:

  1. Nazwa Pożyczkodawcy
  2. Ocena zgodnie z opiniami klientów (w skali do 5 lub 10)
  3. Pierwsza pożyczka: płatna czy bezpłatna
  4. Maksymalna kwota darmowej i kolejnej pożyczek
  5. Oprocentowanie.

Dodatkowo dla wygody klienta każda ze stron ma swoje specjały takie jak filtry i suwaki dla zaznaczania kwoty, terminów spłaty, rodzaju pożyczki i kategorii klienta.

Wszystkie pożyczki przedstawione w rankingach można zaciągać online.

Poniżej pare linków do witryn porównawczych:

https://racoongo.com/

https://loando.pl/

https://pozyczkaportal.pl/ 

https://sowafinansowa.pl/

Zdecydowanie rankingi chwilówek posiadają same zalety, ponieważ są portalami informacyjnymi i służą do ułatwiania procesu poszukiwania i wyboru konkretnych produktów. Oszczędzają czas i pieniądze konsumentów. Nie można jednak powiedzieć że są one idealne i wszelkie informacje zawarte na takich stronach w 100% wiarygodne. Niestety zdarzają się już nieaktualne oferty i informację nie aktualizowane na czas.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE