Reklama

Raniżów wspomaga komendę

Opublikowano: czw, 25 lip 2019 15:39
Autor:

Raniżów wspomaga komendę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni gminy Raniżów przekazali 2 tys. 600 zł dla powiatu kolbuszowskiego. Na co?

Uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej z budżetu gminy w 2019 roku dla powiatu kolbuszowskiego radni podjęli podczas ostatniej sesji, 27 czerwca.

- Pomoc finansowa zostanie udzielona w formie dotacji celowej w kwocie 2 tys. 600 zł z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu skokochronu dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej - poinformowała Małgorzata Puzio, skarbnik gminy.

W sprawie przekazania gminnych pieniędzy powiatowi nikt z radnych nie miał wątpliwości. Wszyscy obecni radni zagłosowali "za" podjęciem uchwały.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.