Reklama

Reklama

Raniżów. Wójt Grądziel chciał wygaszenia mandatu radnego Sławomira Spaczyńskiego. Wojewoda podjął w tej sprawie decyzję

Opublikowano: sob, 23 cze 2018 14:30
Autor:

Raniżów. Wójt Grądziel chciał wygaszenia mandatu radnego Sławomira Spaczyńskiego. Wojewoda podjął w tej sprawie decyzję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wojewoda podkarpacki nie stwierdziła podstaw, aby pozbawić pełnionej funkcji samorządowca z Mazurów.

Sprawę wygaszenia mandatu Sławomira Spaczyńskiego nagłośnił wójt Władysław Grądziel, który początkiem stycznia skierował do wojewody podkarpackiego pismo.

Włodarz zwrócił się w nim o rozstrzygnięcie, czy w stosunku do radnego Sławomira Spaczyńskiego zaszły przesłanki do wygaszenia jego mandatu wskutek utraty prawa wybieralności.

Wobec tego wojewoda zobligował przewodniczącego rady do działania i zbadania sprawy poprzez przeprowadzenie szczegółowego postępowania dowodowego, które miało ustalić faktyczne miejsce zamieszkania radnego.

Więcej w aktualnym Korso [nr 24/2018]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 lata temu | ocena +3 / -0

  Figaro

  Wójt Raniżowa znowu przegrał kolejna sprawę!!!. Czy ten człowiek nie ma hamulców moralnych?.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

   swój

   Niestety koryto wójtowi pasuje to i hamulce puszczają, i to jest przykład polityki dyktatorskiej. Kto przeciw niemu ten wróg którego się usuwa. Chłop widocznie zapomniał że mamy już XXI w i demokrację.