Reklama

Raniżów. Ukradł peugeota, bo chciał się przejechać. Samochód zaczął się palić

Opublikowano:
Autor:

Raniżów. Ukradł peugeota, bo chciał się przejechać. Samochód zaczął się palić - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Raniżów, który kilka dni temu ukradł samochód. Dwie godziny po zgłoszeniu kradzieży, policjanci z sąsiedniego powiatu interweniowali w Sokołowie Małopolskim w związku z informacją o płonącym samochodzie.

KW trakcie czynności okazało się, że jest to skradziony wcześniej peugeot.

W ubiegły piątek, 6 kwietnia,  około 22:20 kolbuszowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży samochodu spod jednego z lokali gastronomicznych w Raniżowie.

Z przekazanych informacji wynikało, że wykorzystując chwilę, gdy kierowca zostawił otwarty samochód i wyszedł aby zabrać towar z lokalu, nieznany sprawca wsiadł do pojazdu i odjechał. Pokrzywdzeni powiadomili policję.

- Funkcjonariusze sprawdzili przyległy teren, ale nie napotkali skradzionego pojazdu. Niespełna dwie godziny później kolbuszowscy policjanci otrzymali informację, że funkcjonariusze z sąsiedniego powiatu interweniowali w Sokołowie Młp. w związku z palącym się na ulicy Głogowskiej peugeotem - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa.

W wyniku pożaru pojazdu nikt nie ucierpiał, ale w trakcie wykonywanych czynności okazało się, że pojazd jest zarejestrowany jako skradziony. Policjanci wylegitymowali znajdujące się w pobliżu pojazdu osoby i zabezpieczyli skradzionego peugeota.

Przekazane przez nich informacje pomogły kolbuszowskim policjantom w szybkim wytypowaniu sprawcy tej kradzieży. Następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali  21-letniego mieszkańca gminy Raniżów. - Wczoraj (11 kwietnia) mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży pojazdu. Przyznał się do popełnionego przestępstwa. Policjantom wyjaśnił, że chciał się przejechać, ale po przejechaniu kilkunastu kilometrów pojazd zaczął się palić - wyjaśnia oficer prasowy.

W sprawie trwają dalsze czynności. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE