Reklama

Raniżów. Podziękowania dla pań za długoletnią pracę

Opublikowano:
Autor:

Raniżów. Podziękowania dla pań za długoletnią pracę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Raniżowscy samorządowcy podziękowali za długoletnią pracę Józefie Sałek i Krystynie Kościółek, które przeszły w tym roku na emeryturę.

Tuż przed rozpoczęciem ostatniej sesji rady gminy (23 listopada) radni spotkali się z dwoma pracownicami gminy Raniżów, które w tym roku zakończyły pracę na piastowanych stanowiskach.

Krystyna Kościółek, była przedstawicielka Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego  w Boguchwale, pełniła funkcję doradcy rolniczego w gminie Raniżów przez 25 lat. - W ogóle w rolnictwie przepracowałam 41 lat. Wcześniej pełniłam tę funkcję w gminie Sokołów Małopolski, a od 1992 roku przyszłam do Raniżowa - mówi nasza rozmówczyni.

Józefa Sałek była z kolei długoletnim kierownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Raniżowie. W podziękowaniu za długoletnią pracę Rada Gminy Raniżów wręczyła obu paniom pamiątkowe grawerki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE