Reklama

Radny Zieliński się żali

Opublikowano: pon, 3 paź 2016 05:01
Autor:

Radny Zieliński się żali - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Usterka na placu zabaw w Komorowie i kwestia bezprawnego wypowiadania się radnych w imieniu całej rady – to dwie sprawy, które podczas ostatnich obrad poruszył radny Piotr Zieliński.

Na ostatniej sesji Rady Gminy Majdan Królewski (23 sierpnia) samorządowiec z Komorowa zwrócił uwagę na niszczejący plac zabaw. W gronie radnych zaapelował także o wypowiadanie się do mediów we własnym imieniu.

Dach się rozsypuje
Samorządowiec prosił o usunięcie usterek na placu zabaw przy komorowskim kościele - Dach się po prostu rozsypuje. Szkoda, bo woda leje się do środka – tłumaczył radny podczas sesji. Jednocześnie samorządowiec sugerował, w jaki sposób problem można rozwiązać. - Prawdopodobnie jest to objęte jakąś gwarancją, także można wyegzekwować od firmy, która wykonywała plac, żeby to poprawili - wyjaśnił.

Więcej w 39 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.