Reklama

Reklama

Radny z Kolbuszowej Górnej po raz kolejny napisał interpelację. Czego tym razem dotyczyła?

Opublikowano: 30 sierpnia 2019 17:30
Autor:

Radny z Kolbuszowej Górnej po raz kolejny napisał interpelację. Czego tym razem dotyczyła?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tym razem zainteresowany jest sprawami finansowymi.

W tym przypadku adresatem jego interpelacji jest Krzysztof Wilk, przewodniczący rady miejskiej w Kolbuszowej. Radny Michał Karkut zwraca się z prośbą o przedstawienie kosztów związanych z funkcjonowaniem rady miejskiej za pierwsze półrocze 2019 roku. 

Samorządowiec chce dowiedzieć się, ile pieniędzy zostało wydanych na diety radnych. Michał Karkut prosi także o przedstawienie przedsięwzięć oraz ich wartości pieniężnej, które zostały wsparte dzięki decyzjom przewodniczącego Wilka. Dokładnie chodzi o te decyzje, które zostały sfinansowane z pieniędzy rady miejskiej w 2019 roku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.