Reklama

Radny Fryc chce poznać potrzeby mieszkańców

Opublikowano: sob, 2 lis 2019 21:36
Autor:

Radny Fryc chce poznać potrzeby mieszkańców  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Józef Fryc w imieniu klubu radnych "Samorząd to Wspólna Sprawa" napisał do szefa kolbuszowskiego magistratu.

Samorządowiec prosi o udostępnienie wszystkich wniosków skierowanych do burmistrza w ramach przygotowania projektu budżetu na rok kalendarzowy 2020 dla gminy Kolbuszowa.

Jak wyjaśnia radny Fryc, wiedza na temat liczby wniosków oraz ich treść, które zostały złożone przez wszystkie komisje rady miejskiej, pozwoli poznać prośby poszczególnych radnych oraz mieszkańców miasta i gminy Kolbuszowa.

Przedstawiciel klubu precyzuje, że pozwoli to radnym na ocenę oczekiwań mieszkańców w kwestiach inwestycyjnych na terenie gminy. Ułatwi to przedstawicielom urzędu na merytoryczne podjęcie decyzji w sprawie uchwalenia budżetu gminy Kolbuszowa na 2020 rok.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +1 / -0

    aneri

    Pierwsza i najwazniejsza inwestycja toooooo: dokonczenie i wykonanie chodnikow na ul. Partyzantow zgrozo jak to zostawiono!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!