Reklama

Radny Dorian Pik sugeruje burmistrzowi na co powinny zostać przeznaczone pieniądze z budżetu

Opublikowano:
Autor:

Radny Dorian Pik sugeruje burmistrzowi na co powinny zostać przeznaczone pieniądze z budżetu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak uzasadnia, przedmiot jego interpelacji jest ważny dla mieszkańców, którzy czekają już od kilkunastu lat na poprawę zaniedbań ze strony gminy.

Dorian Pik zwrócił się z prośbą do burmistrza Jana Zuby o wykonanie kompleksowego remontu z wyłożeniem dywanika asfaltowego na ul. Witosa. Chodzi o odcinek od ul. Piłsudskiego do ul. Rataja. Samorządowiec sugeruje, aby zadbać o pieniądze z budżetu, które można byłoby w kolejnych latach przeznaczyć na tę właśnie inwestycję.

Pik podkreśla, że doskonale zna możliwości finansowe gminy, jednak w jego uwadze modernizacja Witosa powinna być priorytetem. Jak zaznacza radny z Kolbuszowej, stan tej drogi, niezmiennie od kilkudziesięciu lat, jest katastrofalny. 

Z interpelacji przesłanej do władz miasta dowiadujemy się, że radny Pik współczuje mieszkańcom, którzy oczekują naprawy zaniedbań ze strony gminy. Tym samym gwarantuje on, że będzie popierał każdą z decyzji gminy, która przyczyni się do polepszenia warunków na drodze na ul. Witosa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE