Reklama

Radni miejscy będą obradować. Czym zajmą się tym razem? [PROGRAM]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: YT/UM Kolbuszowa

Radni miejscy będą obradować. Czym zajmą się tym razem? [PROGRAM] - Zdjęcie główne

Sesja rozpocznie się o godzinie 8. | foto YT/UM Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni z gminy Kolbuszowa spotkają się w czwartek (25 lutego) na sesji. Przed nimi kilkanaście tematów.

Obrady rozpoczną się o godz. 8 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Samorządowcom zostanie przedstawiona informacja o stanie bezpieczeństwa w gminie za ubiegły rok. Na tapetę po raz kolejny trafi również temat odbioru odpadów komunalnych. 

 

 

Sprawdź proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Przyjęcie porządku obrad
 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 4. Informacja o wydanych zarządzeniach burmistrza Kolbuszowej w okresie między sesjami.
 5. Informacja o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie gminy Kolbuszowa za 2020 rok (Komenda Powiatowa Policji, Państwowa Straż Pożarna, Nadleśnictwo Kolbuszowa, Straż Miejska).
 6. Informacja Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. na temat funkcjonowania Zakładu oraz realizacji zadania związanego z odbiorem odpadów komunalnych z terenu gminy Kolbuszowa za 2020 rok.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Miasta i Gminy Kolbuszowa na 2021 rok.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Rady Miejskiej w Kolbuszowej Nr XXIX/338/21 z dnia 28 stycznia 2021 r. w sprawie zwolnienia z podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia poboru w drodze inkasa oraz określenia inkasentów i wysokości wynagrodzenia za inkaso od naliczonych podatków od osób fizycznych: od nieruchomości, rolnego i leśnego na terenie miasta i gminy Kolbuszowa.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązania ponad budżet 2021 roku.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia drogi gminnej do kategorii dróg gminnych publicznych oraz ustalenia jej przebiegu.
 12. Podjęcie w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w trybie przetargowym nieruchomości gruntowej, własności gminy Kolbuszowa położonej w Kolbuszowej przy ul. Astrowej.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w użytkowanie wieczyste w trybie przetargowym niezabudowanych nieruchomości gruntowych stanowiących własność gminy Kolbuszowa położonych w Kolbuszowej w rejonie ulicy Błonie i Brzozowej.
 14. Podjęcie uchwały w sprawie uznania petycji wniesionej przez Fundację Tradycyjne Podkarpacie za niezasługującą na uwzględnienie.
 15. Sprawy różne.
 

Przebieg obrad będzie można śledzić na kanale urzędu na YouTube (kliknij zdjęcie, aby otworzyć).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy