Reklama

Reklama

Radna: Ten mężczyzna zakłóca nasz spokój

Opublikowano: wt, 12 sty 2021 14:58
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Radna: Ten mężczyzna zakłóca nasz spokój - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radna zwróciła uwagę na mężczyznę, który zakłóca spokój na raniżowskim rynku i w pobliskich sklepach.

Temat pojawił się na ostatniej sesji przy okazji podejmowania uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2021 r.

Barbara Miazga, radna z Raniżowa, poinformowała o nietrzeźwym mężczyźnie zakłócającym spokój. - Czy jako komisja macie pomysł na pana, który pod wpływem alkoholu od kilku dni zakłóca spokój w Raniżowie, głównie w rynku, sklepach. Myślę, że wiadomo o kogo chodzi - mówiła przedstawicielka mieszkańców, zwracając się do Jana Tęczy, przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

- Domyślam się, o kogo może chodzić. Z programem niewiele ma to wspólnego. Nie było żadnych zgłoszeń. Ten pan jest pod stałym nadzorem Ośrodka Pomocy Społecznej - wyjaśnił przewodniczący Tęcza. - Jedynym rozwiązaniem jest umieszczenie go w specjalnym ośrodku, ale za to musi gmina zapłacić - nadmienił i dodał, że jeżeli policja otrzymuje zgłoszenie, to interweniuje. - Odwożą go, ale ten pan na rynek powraca - skwitował Jan Tęcza.

Komisarz Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej, poinformowała, że policja, przyjmując podobne zgłoszenia dotyczące nietrzeźwych i awanturujących się lub zakłócających spokój osób, ma dwa wyjścia. Takiego mieszkańca można odwieźć do Rzeszowa, do izby wytrzeźwień lub skierować wniosek o ukaranie za zakłócanie spokoju.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 9 miesięcy temu | ocena +1 / -0

  Marcin

  Komandos nikomu nie szkodzi. Wporzo gość a że czasem poświruje to przynajmniej nie jest nudno na wiosce. Ja tam go lubię. Ktoś ma problem z tym że jest pijany i świruje? To niech miłe panie z delikatesów i hitpola nie sprzedają mu alkoholu! On raczej zawsze jest pijany a pijanym alkoholu się nie sprzedaje czyż nie tak? Może policja powinna się przyjrzeć sklepom żeby nie sprzedawały alko osobom pod wpływem

 • 9 miesięcy temu | ocena +10 / -0

  Radek

  Po 22 nie zakloca spokoju . Soltys na rowerze i ten tanczacy koles to codzienny widok . Bez nich jest nudno w tym Ranizowie .

 • 9 miesięcy temu | ocena +2 / -0

  smutna prawda

  ...hmm pytał kto MU sprzedaje alkohol? i dodał, że jeżeli policja otrzymuje zgłoszenie, to interweniuje. - Odwożą go, ale ten pan na rynek powraca - skwitował Jan Tęcza. A gdzie ma wrócić?Takiego mieszkańca można odwieźć do Rzeszowa, do izby wytrzeźwień lub skierować wniosek o ukaranie za zakłócanie spokoju. A kto MU sprzedaje alkohol pytanie w pierwszy rzędzie?

  • 9 miesięcy temu | ocena +0 / -0

   Kris

   Mój komentarz w sprawie komandosa jest taki że Policja, cała GMINA ma to co on robi głęboko w d... Wiem co pisze bo kilkanaście razy zglaszalem, prosilem i nic. A pan Tęcza kłamie mówiąc że jest pod nadzorem GOPSu, w ogóle ich komandos nie interesuje.