Reklama

Puchar Polski Nordic Walking w Kolbuszowej. Do miasta nad Nilem przyjedzie dwójka znanych aktorów

Opublikowano:
Autor:

Puchar Polski Nordic Walking w Kolbuszowej. Do miasta nad Nilem przyjedzie dwójka znanych aktorów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowa po raz szósty będzie organizatorem ogólnopolskich zawodów, które zaplanowano na 2 czerwca (sobota).

Podobnie jak w ubiegłym roku, zawody rozegrane zostaną na stadionie sportowym przy ul. Wolskiej w Kolbuszowej. Zapisy już trwają.

Zawody będą rozgrywane na dystansie: 5 km, 10 km i półmaratonu. Zawodnicy wystartują w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej w podziale na wiek i płeć.

- Wydarzeniu będą towarzyszyły liczne atrakcje. W ramach imprezy powstanie miasteczko aktywnego stylu życia oraz punkt zabaw dla dzieci - informuje Andrzej Selwa z Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

- Odbędzie się też pokaz profesjonalnej techniki Nordic Walking, a uczestnicy będą mogli wziąć udział w kursie prawidłowego „chodzenia z kijkami”. Gośćmi specjalnymi będą znani aktorzy – Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski - dodaje przedstawiciel kolbuszowskiego magistratu.

Uczestnikom tego wydarzenia sportowego, organizatorzy zapewniają pamiątkowe medale oraz pakiety startowe. Trzy najlepsze osoby w każdej kategorii otrzymają puchary. Na koniec zawodów, przewidziane jest losowanie upominków ufundowanych przez sponsorów.

- Mieszkańcy gminy Kolbuszowa, mogą wziąć udział bezpłatnie w zawodach, pod warunkiem, że zapiszą się za pośrednictwem strony internetowej - zaznacza pracownik UM Kolbuszowa.

Zapisy na stronie www.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE