Reklama

Przedszkolaki niosą pomoc

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki niosą pomoc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Worki pełne zakrętek przekazały naszej redakcji maluchy z Przedszkola Publicznego nr 2 w Kolbuszowej. Nakrętki trafią do rodziny Kacperka Serafina z Majdanu Królewskiego.

Nie ma wątpliwości, że najmłodsi z Przedszkola nr 2 w Kolbuszowej mają wielkie serce. Dzieci, wspomagane przez rodziców, dziadków, ciocie i wujków przez cały rok przynoszą do placówki nakrętki, które później przekazują na pomoc dla potrzebujących. Historia choroby rówieśnika, Kacperka Serafina z Majdanu Królewskiego, bardzo ich wzruszyła. Wszystkie zapewniły, że w dalszym ciągu będą zbierać nakrętki i że zmobilizują do tego także pozostałych członków rodziny.

Każdy z nas może włączyć się w akcję pomocy dla Kacperka Serafina. Wystarczy zbierać nakrętki po napojach, sokach, mleku, kawie, kosmetykach, środkach czystości itp. i przywieźć je do naszej redakcji, która mieści się przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej (na piętrze). Zebrane zakrętki przekażemy rodzinie Kacperka, by mogli je odsprzedać firmie recyklingowej. Pozyskane w ten sposób pieniądze przeznaczą na leczenie, rehabilitację i protezy dla chłopca.

Więcej w 47 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE