Reklama

Promocja trzeciego tomiku wierszy Anity Róg

Opublikowano:
Autor:

Promocja trzeciego tomiku wierszy Anity Róg - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotę, 25 listopada, w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie odbyła się promocja trzeciego tomiku wierszy Anity Róg pod tytułem "Pisane ciszą". W czasie spotkania młoda poetka udowodniła, że oprócz pisania, jej duszy bliska jest też muzyka i śpiew.

Wieczór autorski zdolnej poetki przyciągnął mieszkańców gminy Cmolas. Anicie w tym wyjątkowym dniu towarzyszyła rodzina, przyjaciele, przedstawiciele Mieleckiego Towarzystwa Literackiego, lokalni samorządowcy oraz jej dawni nauczyciele.

 

 

W trakcie spotkania wybrane wiersze z trzeciego tomiku zaprezentowali przyjaciele Anity: Aleksandra Kościelna, Sylwia Maziarz i Dawid Maciąg oraz sama autorka. 17-latka udowodniła także, że bliski jest jej śpiew i gra na gitarze. Solo i w duecie z siostrą Klaudią zaśpiewała m.in. takie piosenki jak: "Tam, gdzie nie ma już dróg" czy "Hallelujah". 

Podczas promocji pod adresem 17-latki wiele ciepłych słów powiedziała pani Władysława Stolarz, która to jeszcze w Szkole Podstawowej w Porębach Dymarskich dostrzegła i doceniła w Anicie jej poetyckie zdolności. - Każdy młody człowiek jest kimś wyjątkowym. 

Każdy ma w sobie jakiś ukryty talent. Trzeba go tylko umieć odkryć i pokazać innym - zaczęła emerytowana już nauczycielka języka polskiego. - Anita to bardzo skromna, wrażliwa i cicha osoba, która ma dopiero 17 lat, a już tworzy wspaniałą i niepowtarzalną lirykę. Swoją postawą pokazuje nam, że można, a w zasadzie trzeba realizować swoje pasje i marzenia. 

Niezależnie od tego, ile ma się lat, ile napotyka nas trudności i ile w nas narasta wątpliwości. W takich chwilach, oprócz wiary w siebie, oprócz uporu i determinacji, bardzo ważna jest praca. I to właśnie swoją pracowitością i sumiennością nasza Anita zdobyła tak wiele - podkreśliła Władysława Stolarz. 

Więcej w 48 numerze Korso Kolbuszowskiego

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE