Reklama

Prokuratura ustala, kto nękał

Opublikowano:
Autor:

Prokuratura ustala, kto nękał - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sprawa facebookowego profilu „Mieszkańcy Mazurów” badana przez kolbuszowską prokuraturę nabiera tempa. Podczas gdy z sieci znika podejrzane konto, śledczy ustalają, kim jest dręczyciel.

O mazurskim profilu na Facebooku pisaliśmy jeszcze w sierpniu. Sprawa ta ściśle wiąże się z radnym Sławomirem Spaczyńskim, o którym prowadzący profil podawał nieprawdziwe informacje.

Bzdury wyssane z palca
Wtedy to do naszej redakcji została zgłoszona między innymi informacja, że Sławomir Spaczyński zamierza się wyprowadzić i zostawić swoją miejscowość z jednym tylko przedstawicielem w radzie gminy.  Radny kategorycznie zaprzeczył podawanym na profilu informacjom. Samorządowiec, według informatora profilu, miał być również pomysłodawcą sprowadzenia do ratusza w Mazurach uchodźców. Również w tej sprawie radny zaprzeczył, mówiąc, że są to bzdury wyssane z palca.

Więcej w 3 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE