Reklama

Prokuratura i policja szukają świadków pobicia młodego mężczyzny

Opublikowano:
Autor:

Prokuratura i policja szukają świadków pobicia młodego mężczyzny  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzej mężczyźni z Kolbuszowej pobili i okradli młodego chłopaka. Za zarzucone przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Prokuratura Rejonowa w Kolbuszowej nadzoruje dochodzenie prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Kolbuszowej w sprawie pobicia młodego mężczyzny. - Do zdarzenia doszło w piątek, 5 kwietnia, na ul. Piłsudskiego w Kolbuszowej, kiedy mężczyzna próbował odzyskać skradziony mu wcześniej głośnik bezprzewodowy - relacjonuje Joanna Kwiatkowska-Brandys, prokurator rejonowa.

We wtorek, 4 czerwca, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej zatrzymali sprawców pobicia. - Są to trzej mężczyźni, mieszkańcy Kolbuszowej: Adam L. (22 l.), Marcin L. (32 l.) oraz Grzegorz B. (32 l.) - wymienia szefowa kolbuszowskiej prokuratury.

Jak nadmienia prokurator Kwiatkowska-Brandys, z zatrzymanymi wykonywane będą czynności procesowe, w tym ogłoszenie postanowienia o przedstawieniu zarzutów i przesłuchanie ich w charakterze podejrzanego. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. 

- Prokuratura Rejonowa w Kolbuszowej oraz Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej zwracają się z apelem do mieszkańców ul. Piłsudskiego w Kolbuszowej oraz innych osób, które były świadkami pobicia lub mają informacje w sprawie, o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej - apeluje prokurator rejonowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE