Reklama

Procesje Bożego Ciała w Kolbuszowej. Będą utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Procesje Bożego Ciała w Kolbuszowej. Będą utrudnienia w ruchu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tysiące wiernych wyjdzie jutro, 31 maja, na ulice Kolbuszowej, aby wziąć udział w procesjach.

Z kolbuszowskiej kolegiaty tłum wiernych wyruszy po mszy świętej o godz. 9.

Ołtarze ustawione będą: przy Zespole Szkół nr 1, przy starostwie, na bocznej ścianie bloku przy ul. Tyszkiewiczów nr 12 i na placu kościelnym.Wierni przejdą ul. Parkową, przez drogę krajową nr 9, a następnie ul. 11 Listopada, ul. ks. L. Ruczki i z powrotem. Nad ich bezpieczeństwem będą czuwać policjanci.

Również po nabożeństwie o godz. 9 wyruszy procesja spod kościoła Świętego Brata Alberta w Kolbuszowej. Tłumy wiernych przejdą drogą gminną w kierunku Świerczowa.

- Na czas przejścia procesji policjanci będą wyłączali poszczególne ulice z ruchu - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa.

- Przypominamy o obowiązku dostosowania się do sygnałów podawanych przez funkcjonariuszy. Apelujemy również o parkowanie pojazdów w przeznaczonych do tego miejscach, a także o rozwagę i ostrożność w trakcie uroczystości - dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej policji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE