Reklama

Problematyczny ciężar

Opublikowano: czw, 20 paź 2016 06:03
Autor:

Problematyczny ciężar - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nie tylko mieszkańcy zwrócili uwagę na kontenery, które od połowy sierpnia pojawiły się przy ulicy Ruczki. O to, czy ciężki transport nie zniszczy drogi, dopytywał na ostatniej sesji (29 września) Józef Fryc.

- Obok dworca autobusowego i PKP powstała firma transportowa, która przyjmuje kontenery. Wszystko byłoby w porządku, jednak jest to firma, która jakby nie zameldowała swojego pobytu na terenie miasta – oznajmił radny Fryc i zaznaczył: - Ilość kontenerów wyjeżdżających na ulicę, jak twierdzą przedsiębiorcy tam usytuowani, może się okazać problematyczna. Nie znam sposobu, w jaki została wykonana ta ulica, jej możliwości obciążenia i bardzo bym prosił, żeby ktoś zaczął ewentualnie rozmawiać z tą firmą pod kątem korzystania z naszej ulicy. Może być tak, że ten ciężar sprawi nam poważne problemy (...)

Więcej w 42 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

Transport kontenerów do Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 5 lat temu | ocena +0 / -0

  Ztąd

  Tam jest tyle chemi,że za chwile wszystko wytruje,na tych tablicach pełno styrenu i fenolu,a droga już peka

 • 5 lat temu | ocena +3 / -0

  Bezrobotny

  Panie radny firma powstaje z miejscami pracy dla ludzi a Pan chcesz wszystko zepsuć!

 • 5 lat temu | ocena +3 / -1

  Znawca Temete

  Pan Radny Fryc mógłby zająć się lobbowaniem na rzecz remontu zniszczonych ulic Grunwaldzkiej lub Kolejowej.