Reklama

Problematyczny ciężar

Opublikowano:
Autor:

Problematyczny ciężar - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nie tylko mieszkańcy zwrócili uwagę na kontenery, które od połowy sierpnia pojawiły się przy ulicy Ruczki. O to, czy ciężki transport nie zniszczy drogi, dopytywał na ostatniej sesji (29 września) Józef Fryc.

- Obok dworca autobusowego i PKP powstała firma transportowa, która przyjmuje kontenery. Wszystko byłoby w porządku, jednak jest to firma, która jakby nie zameldowała swojego pobytu na terenie miasta – oznajmił radny Fryc i zaznaczył: - Ilość kontenerów wyjeżdżających na ulicę, jak twierdzą przedsiębiorcy tam usytuowani, może się okazać problematyczna. Nie znam sposobu, w jaki została wykonana ta ulica, jej możliwości obciążenia i bardzo bym prosił, żeby ktoś zaczął ewentualnie rozmawiać z tą firmą pod kątem korzystania z naszej ulicy. Może być tak, że ten ciężar sprawi nam poważne problemy (...)

Więcej w 42 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

Transport kontenerów do Kolbuszowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE