Reklama

Pro-Familia w Kolbuszowej?

Opublikowano:
Autor:

Pro-Familia w Kolbuszowej? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przyszłość trzeciego piętra w kolbuszowskim szpitalu zastanawia mieszkańców powiatu. - Chodzą plotki, że swoją porodówkę planuje otworzyć tu rzeszowska Pro-Familia. Czy to prawda? - pytała nas Czytelniczka.

Od likwidacji oddziału ginekologiczno-położniczego i noworodkowego w SP ZOZ w Kolbuszowej minęły już ponad trzy miesiące. W ich miejsce miał powstać oddział rehabilitacji leczniczej, jednak do tej pory trzecie piętro lecznicy pozostaje niezagospodarowane.

Wśród mieszkańców powiatu pojawiła się plotka, że tak naprawdę w Kolbuszowej swoją filię ma uruchomić Szpital Specjalistyczny Pro-Familia. - Chciałabym zapytać, czy to tylko taka pogłoska, a może jednak prawda? Dyrektor zapowiadał, że powstanie nowy oddział, ale jakoś na razie na ten temat cicho sza. Chyba nie zostanie puste piętro? - zastanawiała się mieszkanka powiatu, która zadzwoniła do naszej redakcji.

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE