Reklama

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Wydatki na odśnieżanie dróg mniejsze niż planowano. Ile?

Opublikowano:
Autor:

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Wydatki na odśnieżanie dróg mniejsze niż planowano. Ile?   - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podczas majowej sesji Rady Powiatu w Kolbuszowej przedstawione zostały koszty zimowego utrzymania dróg w powiecie kolbuszowskim w sezonie 2019/2020.

Sprawozdanie w tej kwestii przedstawił Eugeniusz Szczebiwilk, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej. Z informacji przedłożonych przez szefa ZDP wynikało, że zimowym utrzymaniem objęte zostały drogi powiatowe o łącznej długości 294,785 km.

Koszt zimowego utrzymania dróg zamiejskich w sezonie 2019/2020 wyniósł 107,128 zł. W całym okresie zimowym utrzymanie ulic i chodników należących do Zarządu Dróg Powiatu w mieście Kolbuszowa kosztowało 39 197 zł.

Przypomnijmy, że na to zadanie kolbuszowski zarząd dróg planował przeznaczyć łącznie 600 tys. zł. Odśnieżaniem dróg i chodników na terenie powiatu zajmowało się pięć firm.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE