Reklama

Powiat kolbuszowski. Trzy kolizje w ciągu jednego dnia

Opublikowano: wt, 27 paź 2020 12:55
Autor:

Powiat kolbuszowski. Trzy kolizje w ciągu jednego dnia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj (poniedziałek, 26 października) na miejscu trzech kolizji na terenie powiatu kolbuszowskiego.

Do pierwszej stłuczki doszło około 6 rano, w Kolbuszowej Dolnej, na ul. Mieleckiej. - Kierujący audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy renault wraz z naczepą - relacjonuje kom. Jolanta Skubisz Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Sprawca, który spowodował kolizję, otrzymał mandat.


Tego samego dnia w Kolbuszowej Górnej, około godz. 16 pod pojazd marki Nissan wtargnęła zwierzyna leśna. Kierowca, chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, skręcił i wjechał do przydrożnego rowu. Uszkodził on przednią cześć pojazdu. Policja zatrzymała dowód rejestracyjny nissana, z uwagi na uszkodzenia.


Do kolejnej stłuczki doszło około godz. 20 w Komorowie. - Kierujący zespołem pojazdów marki Daf, wraz z naczepą, przejeżdżając obok zaparkowanego zespołu pojazdów również marki Daf wraz z naczepą uszkodził go - wyjaśnia komisarz Skubisz-Tęcza.

Sprawca, obywatel Węgier, został ukarany mandatem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE