Reklama

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Trzech mężczyzn po alkoholu za kierownicą

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Trzech mężczyzn po alkoholu za kierownicą  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pierwszego z nich funkcjonariusze zatrzymali w sobotę, 7 marca, w Raniżowie.

-  Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Jak się okazało, zastało mu ono wcześniej zabrane. Policjanci wyczuli od niego woń alkoholu - informuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik prasowy KPP w Kolbuszowej. Kierowca volkswagena, 43-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, miał blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kolejnych dwóch mężczyzn kolbuszowska policja zatrzymała w poniedziałek (9 marca). Za wykroczenie odpowie 42-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, którego policja zatrzymała tego dnia o godz. 6.30, w Majdanie Królewskim. Jadący samochodem marki Renault miał 0,44 promila alkoholu w organizmie.

Za popełnienie przestępstwa odpowie z kolei 26-latek, również z naszego powiatu, który mając prawie dwa promile, jechał volkswagenem w Woli Raniżowskiej. 

- Policja nie zatrzymała mu prawa jazdy, bo nigdy go nie posiadał - relacjonuje kom. Skubisz-Tęcza. Za brak uprawnień mężczyzna otrzymał mandat, a za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE