Reklama

Pomoc dla nowodębskiego szpitala

Opublikowano:
Autor:

Pomoc dla nowodębskiego szpitala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Majdański samorząd przeznaczy dla zakładu leczniczego w Nowej Dębie 10 tysięcy złotych. Na co? Gminni radni na ostatniej sesji rady gminy (14 lutego) zgodzili się na udzielenie dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie celowej dotacji na zakup sprzętu medycznego.

Ani tak, ani nie 
W sprawie uchwały głos na sesji zabrał Jerzy Wilk, wójt Majdanu Królewskiego. - Pismo wpłynęło po raz kolejny. Temat był omawiany na komisji wspólnej i w zasadzie od nas nie poszła informacja do szpitala do Nowej Dęby, ani na tak, ani na nie. Zaraz gdzieś po tych komisjach zadzwoniła pani dyrektor szpitala i zapytała, jak wygląda sprawa. Powiedziałem jej, że nie mam na razie jednoznacznej decyzji od rady - powiedział Jerzy Wilk, włodarz Majdanu Królewskiego. - Powiedziałem tylko, że kwota, o której była mowa w piśmie, a mianowicie 400 tysięcy złotych, jest to mało realne i jak niektórzy usłyszeli, o jakie pieniądze chodzi, to potraktowali to delikatnie z uśmiechem. 

Więcej w 9 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE