Reklama

Policjanci spełnili marzenie małego Fabianka

Opublikowano: wt, 31 gru 2019 13:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wielkim marzeniem 4-letniego Fabiana jest zostać policjantem i zobaczyć na czym polega ta praca. Chłopiec jest wielkim pasjonatem policyjnej służby i wszystkiego, co jest z nią związane. Jego życzenie postanowili spełnić policjanci z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie. Wczoraj wspólnie z bratem i rodzicami gościł w siedzibie podkarpackich policjantów. Było to niezapomniane spotkanie zarówno dla bliźniaków, jak i samych funkcjonariuszy.

Na co dzień zmagają się z poważną chorobą. Zarówno Fabianek, jak i Sebastian, jego brat bliźniak, są bardzo pogodnymi i uśmiechniętymi chłopcami. Fabianek od dawna fascynuje się pracą policjantów i marzy o tym, aby nim zostać. Funkcjonariusze dowiedzieli się o marzeniu chłopca i postanowili go spełnić. Bliźniaki wspólnie z rodzicami odwiedzili wczoraj podkarpackich policjantów.

- Duże wrażenie na chłopcach zrobił policyjny radiowóz i możliwość wypróbowania całej gamy sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Dużą frajdę sprawiła im także przejażdżka radiowozem. Obaj z zaciekawieniem słuchali o pracy policjantów i zadawali pytania, które ich nurtują - piszą policjanci.

Czterolatkowie odwiedzili także komendanta wojewódzkiego nadinsp. Henryka Moskwę. Na pamiątkę wizyty otrzymali od niego policyjny zestaw, zabawkowy radiowóz i „mini mundur”.

Ogromną radość sprawiło nam to, że mogliśmy spełnić chociaż jedno z marzeń Fabiana. Życzymy jego bratu i rodzicom dużo zdrowia i uśmiechu, a także spełnienia jeszcze wielu marzeń - dodają rzeszowscy funkcjoarusze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE