Reklama

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w rzeszowskiej kamienicy. To mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano:
Autor:

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w rzeszowskiej kamienicy. To mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ciało mężczyzny, znalazł w niedzielę (20 maja) jeden z mieszkańców budynku przy ul. Okrzei w Rzeszowie.

Dzień później ustalono tożsamość mężczyzny. - Jest to 35-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego - mówi nam Renata Krut, szefowa Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów.

Ciało mężczyzny, decyzją prokuratora, przekazano do badań sekcyjnych. - Mamy już stwierdzone co było przyczyną zgonu. Był to krwiak podtwardówkowy - dodaje przedstawicielka prokuratury.


35-latek nie miał na ciele widocznych obrażeń. To co wydarzyło się przed jego śmiercią i czy przyczyniły się do niej osoby trzecie, ustalają śledczy.

Mężczyzna, Robert K.,  pochodził z gminy Dzikowiec.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE