Reklama

Pokonały 200 osób! Gabriela i Natalia ze szkoły w Weryni zostały laureatkami

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Natalia Wit i Gabriela Flis, uczennice klasy drugiej w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych pokonały 200 osób, z 53 szkół województwa podkarpackiego uzyskując tytuł laureata, oraz wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Porozmawiajmy o AIDS i uzależnieniach".

Uczestnictwo w konkursie poszerzyło wiedzę dotyczącą zdrowego i odpowiedzialnego życia. Na co dzień dziewczyny pogłębiają na ten temat wiadomości m.in. poprzez udział w programie profilaktycznym realizowanym od kilku lat przez ZSA-E w Weryni: "Ars, czyli jak dbać o miłość?".

Dyrektor szkoły wręczył uczennicom ufundowane przez Wojewódzką Stancję Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie atrakcyjne nagrody rzeczowe: tablet i słuchawki bezprzewodowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy