Reklama

Podłoga zdewastowana przez quady. Gmina znów wyłożyła pieniądze

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Podłoga zdewastowana przez quady. Gmina znów wyłożyła pieniądze - Zdjęcie główne

Komuś się nudziło. Quady zdewastowały podłogę w Kłapówce. | foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Mam pytanie do wydatku 9,5 tys. zł na remont podłogi tanecznej w Kłapówce. Czy przypadkiem ta podłoga nie była wyremontowana przed dożynkami? Czy została ona zniszczona na dożynkach? O co to chodzi? - dopytywał Michał Karkut, radny z Kolbuszowej Górnej podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kolbuszowej.

Jacek Mroczek, skarbnik gminy wyjaśnił, że cały plac jak i infrastruktura wokół, gdzie odbywały się dożynki w Kłapówce (29 sierpnia), wcześniej były porządkowane na przyjazd i pobyt harcerzy w tym miejscu.

- Podłoga, która była zdewastowana quadami, została wyremontowana

- wyjaśnił Jacek Mroczek. Urzędnik nadmienił, że w części zostały odmalowane i odremontowane deski. Część pieniędzy przeznaczono na modernizację dachu nad paleniskiem. 

Sprawa zniszczenia podłogi w Kłapówce (gm. Kolbuszowa) przez quady nie została zgłoszona na policję. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy