Reklama

Uczniowie na kwarantannie. Apel dyrektora szkoły w Kolbuszowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay.com

Uczniowie na kwarantannie. Apel dyrektora szkoły w Kolbuszowej - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe. | foto Pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dłużej, niż wstępnie planowano, uczniowie klas 4 - 8 Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej będą uczyć się zdalnie. Jednocześnie dyrekcja Dwójki kieruje apel do rodziców, aby ci nie posyłali do szkoły dzieci, które nie są w pełni zdrowe. O co jeszcze prosi?

- Informujemy, że w związku z pogarszającą się nadal sytuacją epidemiczną w naszej szkole, po otrzymaniu pozytywnej opinii dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kolbuszowej z 4 listopada klasy 4-8 pozostaną na nauczaniu zdalnym do 10 listopada (środa)

- poinformował w czwartek wieczorem (4 listopada) dyrektor SP nr 2 w Kolbuszowej

Wychowankowie tych klas najprawdopodobniej do szkoły wrócą 15 listopada. W czwartek (11 listopada) wypada święto, a kolejny dzień (12 listopada) jest dniem dyrektorskim wolnym od zajęć dydaktycznych. 

Uczniowie z klas 1-3 nadal będą się uczyć w trybie stacjonarnym. Czynna jest również świetlica szkolna. Rodzice, którzy potrzebują zorganizowania opieki dla dzieci na piątek (12 listopada), mogą to zgłosić w sekretariacie szkoły najpóźniej do poniedziałku (8 listopada). 

- Ponawiamy prośbę, aby nie posyłać do szkoły dzieci z objawami chorobowymi i pamiętać o zaopatrzeniu je w minimum dwie maseczki

- kieruje swoje słowa do rodziców dyrekcja Dwójki, prosząc jednocześnie o przypomnienie dzieciom o zasadach bezpieczeństwa organizacji zajęć i funkcjonowania szkoły w czasie pandemii. 

Dyrekcja apeluje także do uczniów niebędących na kwarantannie, aby ograniczyli kontakty pozaszkolne z rówieśnikami.

- Tylko wtedy mamy szansę opanować trudną sytuację i wrócić od 15 listopada do nauki stacjonarnej w szkole

- dodaje dyrektor SP nr 2 w Kolbuszowej. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy