Reklama

Podkarpacie. Porwał swojego syna i chciał wywieźć go poza granice kraju

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Porwał swojego syna i chciał wywieźć go poza granice kraju  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Początkiem września do Komendy Powiatowej Policji w Dębicy zgłosiła się 36-letnia kobieta, informując o uprowadzeniu jej 10-letniego syna.

Z ustaleń policjantów wynikało, że chłopiec został zabrany z terenu szkoły przez ojca.

- Mężczyzna chciał wywieźć syna za granicę, działając wbrew postanowieniom Sądu Rejonowego w Rzeszowie, który kilka miesięcy temu podjął decyzję, że chłopiec nie może opuszczać terytorium Polski - informuje podkarpacka policja.

Funkcjonariusze zatrzymali 38-latka kilka godzin później na terenie województwa dolnośląskiego. Chłopiec został przekazany matce.

- Podczas zatrzymania policjanci w samochodzie, którym podróżował mężczyzna wraz z chłopcem, znaleźli marihuanę - wyjaśniają policjanci.

Dwa dni później decyzją Sądu Rejonowego w Dębicy wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny oraz zakaz kontaktowania się z synem oraz jego matką. Teraz grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.    

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE