Reklama

Podkarpacie. Policjanci zatrzymali 17-latka z Mielca, który przez kilka ostatnich miesięcy dokonał kilkunastu przestępstw

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Policjanci zatrzymali 17-latka z Mielca, który przez kilka ostatnich miesięcy dokonał kilkunastu przestępstw - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci zatrzymali 17-latka, który przez kilka ostatnich miesięcy dokonał kilkunastu przestępstw. Młody mężczyzna jest podejrzany między innymi o kradzieże, włamania, uszkodzenie ciała, oraz przestępstwa narkotykowe. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Mieleccy policjanci prowadzą kilkanaście postępowań, w których podejrzanym o dokonanie tych przestępstw jest 17-letni mieszkaniec Mielca. Młody mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w swoim mieszkaniu. Podczas przeszukania funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przez niego przedmiotów, między innymi sprzęt elektroniczny tj. laptopy, drukarkę i konsolę do gier.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut 5 kradzieży, włamania, uszkodzenia ciała, gróźb karalnych, uszkodzenia mienia oraz posiadania i udzielania narkotyków. Przestępczy proceder młodego mielczanina trwał od maja do września tego roku. 17-latek przyznał się do popełnienia przestępstw i złożył wyjaśnienia.

Na wniosek policjantów popartych przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci 2-miesięcznego aresztu. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE