Reklama

Podkarpacie: Był proboszczem i molestował seksualnie ministranta! Jest wyrok!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Lokalna.TV

Podkarpacie: Był proboszczem i molestował seksualnie ministranta! Jest wyrok! - Zdjęcie główne

Ksiądz Józef G. | foto Lokalna.TV

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakończył się proces Józefa G. Ksiądz został skazany za molestowanie seksualne ministranta oraz nakłaniania go po latach do składania fałszywych zeznań. Głos w tej sprawie zabrała również Kuria Diecezji Sandomierskiej.

We wtorek, 28 września, Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu utrzymał w mocy wyrok wydany w marcu 2021 roku przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu.

CZYTAJ TAKŻE:

58-letniemu Józefowi G. - byłemu proboszczowi jednej z podkarpackich parafii prokuratura postawiła dwa zarzuty: o wykorzystywanie seksualne małoletniego poniżej 15. roku życia oraz nakłanianie go do składania fałszywych zeznań. Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu rozpatrywał apelację obrońców Józefa G. i zmienił niektóre kwalifikacje prawne czynów, jednak sam wyrok pozostał bez zmian.

Pierwszy z zarzutów dotyczy lat 2005-2006. Według aktu oskarżenia Józef G. miał w krótkim odstępie czasu i wiele razy dopuścić wobec osoby poniżej 15. roku życia do innych czynności seksualnych, takich jak całowanie po całej twarzy, dotykanie (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy