Reklama

Podium na biegunie zimna

Opublikowano:
Autor:

Podium na biegunie zimna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzech zawodników Startu Widełka pokazało się z dobrej strony w kolejnym Grand Prix Polski. Trzech podopiecznych Piotra Surowca pojechało do Suwałk.

Zawodnicy Startu Widełka pojechali na polski biegun zima w drugi weekend marca. W kategorii juniorów pokazali się w Paweł Kopański i Konrad Płoch, a w kategorii młodzika Szymon Maciąg. – Każdy wywalczył miejsce na podium – podkreślał trener Startu. W finałowych pojedynkach dwukrotnie znalazł się Konrad Płoch. W grze mieszanej z Dorotą Matysiak (Hubertus Zalesie Górne) oraz w grze podwójnej z klubowym kolegą Pawłem Kopańskim. Niestety nie udawało mu się wygrać tych meczów, ale wracał zadowolony ze zgarnięcie dwóch srebrnych medali. Młodszy – Szymon Maciąg – brązowy medal zdobył w grze mieszanej z Zuzanną Luban (Energia Lubliniec). Na najniższym stopniu podium stanął również w grze singlowej. W najbliższy weekend wychowanków Piotra Surowca będzie można oglądać podczas zmagań w dużym międzynarodowym turnieju Yonex Polish Open 2017 w Warszawie. Powalczą Katarzyna Kutacha i Konrad Płoch.

Więcej w 12 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE