Reklama

Po użyciu

Opublikowano:
Autor:

Po użyciu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po alkoholu za kierownicę wsiadł w poniedziałek (5 grudnia) mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.

Policja zatrzymała go podczas rutynowej kontroli w Komorowie. Kierowca prowadził, mając 0,63 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Uderzył w wyprzedzającego
We wtorek (6 grudnia) około godziny 10.30 do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 9 w Majdanie Królewskim. Jadący skodą nie zachował należytej ostrożności podczas skręcania w lewo i uderzył w renault, którego kierowca w tym czasie wyprzedzał inny pojazd. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Sarna bez mandatu
We wtorek (6 grudnia) około godziny 14.20 w Kolbuszowej Dolnej doszło do kolizji samochodu osobowego z leśną zwierzyną. Sarna wtargnęła na jezdnię i uderzyła w jadącą drogą skodę. Policjanci nie zastosowali środków karnych. Kierowca skody był trzeźwy.

Pijane mikołajki
Kompletnie pijany był kierowca samochodu osobowego, którego policja zatrzymała we wtorek (6 grudnia) w Widełce. Badanie wykazało u mężczyzny 2,63 promila alkoholu. Po alkoholu za kierownicę samochodu osobowego usiadł również mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy we wtorek (6 grudnia) w Cmolasie. Badanie na poziom alkoholu wskazało u niego 0,88 promila.

Informacje przekazała sierż. szt. Beata Chmielowiec z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Więcej w 50 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE