Reklama

Pływali w Ropczycach

Opublikowano:
Autor:

Pływali w Ropczycach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W minioną sobotę ( 11 lutego) zawodnicy UKS Fregaty udali się do Ropczyc na inauguracyjne zawody Podkarpackiej Ligi Pływackiej. W zmaganiach wzięło udział ponad 200 zawodników z 16 klubów.

W zawodach mogli uczestniczyć zawodnicy urodzeni w 2006 roku i młodsi. Pływacy mieli prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych oraz w sztafecie drużynowej. Każdy klub mógł wystawić dowolną ilość uczestników. Kolbuszowską Fregatę reprezentowało 11 sportowców. Pierwsze zawody to zawsze duża niewiadoma, ale reprezentanci klubu UKS Fregata spisali się znakomicie. Wśród chłopców na najwyższym stopniu podium stanęli Szczepan Wójcik, zwycięzca na dystansie 50 metrów stylem klasycznym i Michał Szostak, triumfator 100 metrów stylem dowolnym. Michał według punktacji FINA został najlepszym zawodnikiem w kategorii 11-latków.

Więcej w 7 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE