Reklama

Pijany kierowca ujęty

Opublikowano:
Autor:

Pijany kierowca ujęty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W poniedziałek (8 sierpnia), dzięki anonimowemu zgłoszeniu, policjanci zatrzymali w Weryni nietrzeźwego kierowcę opla. Pijany i agresywny mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień.

Anonimowe zgłoszenie, dotyczące nietrzeźwego kierowcy poruszającego się przez Werynię, dyżurny kolbuszowskiej jednostki odebrał około godz. 21. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Gdy dojechali do Weryni, zauważyli samochód odpowiadający opisowi, który był częściowo zawieszony nad przydrożnym rowem. W pojeździe znajdował się mężczyzna, który na widok policyjnego radiowozu usiłował nieskutecznie wyjechać z rowu. Z przedniej części samochodu wydobywał się dym. - Policjanci wyprowadzili kierowcę z samochodu i wezwali na miejsce straż pożarną. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu, ale odmówił poddania się badaniu na stan trzeźwości – informuje Jolanta Skubisz – Tęcza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Więcej w 32 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE