Reklama

Pijana policjantka z Kolbuszowej, która legitymowała swoich znajomych na imprezie, ma zaledwie 20 lat. Nie uwierzysz, ile "wydmuchała"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pijana policjantka z Kolbuszowej, która legitymowała swoich znajomych na imprezie, ma zaledwie 20 lat. Nie uwierzysz, ile "wydmuchała" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Znane są nowe fakty w sprawie pijanej policjantki z Kolbuszowej, która legitymowała na imprezie w Rzeszowie swoich znajomych. Funkcjonariuszka ma zaledwie 20 lat. Była również upojona alkoholem, co potwierdziło badanie alkomatem. Miała ponad dwa promile.

Policjantka z KPP Kolbuszowa kilka dni temu po pracy zabawiała się na zakrapianej imprezie ze znajomymi w Rzeszowie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ta postanowiła wylegitymować wszystkich uczestników domówki. Pisaliśmy o tym w artykule: To nie żart. Pijana policjantka z Kolbuszowej zaczęła legitymować znajomych na zakrapianej imprezie. Zadzwoniła po wsparcie

Kilka miesięcy w policji

Nadgorliwa funkcjonariuszka pracuje w policji od niedawna. Została przyjęta do służby w czerwcu 2022 roku. Szkolenie podstawowe w jednej ze szkół policji miała zakończyć w styczniu 2023 roku. Służbę w KPP Kolbuszowa pełniła zatem od około dwóch miesięcy. Jak podaje Super Express Rzeszów, niedoświadczona policjantka to Renata P.

Naszej redakcji udało się ustalić, w jakim wieku jest kobieta. Aspirant sztabowy Magdalena Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poinformowała w rozmowie z Korso, że policjantka ma zaledwie 20 lat.

Ponad dwa promile

Wiemy również, jaki wynik wskazało badanie na obecność alkoholu w jej organizmie. Wynik nie pozostawia złudzeń, że kobieta była upojona alkoholem.

- Wynik badania to 0,91 miligrama na litr, czyli ponad dwa promile alkoholu w organizmie

- przekazała przedstawicielka rzeszowskiej policji.

Dwutorowe dochodzenie

Teraz to, czy 20-letnia funkcjonariuszka rzeczywiście podjęła interwencję pod wpływem alkoholu, wyjaśni policyjne dochodzenie. Sprawa prowadzona jest dwutorowo przez dwie komendy - w Rzeszowie i Kolbuszowej. Jedno dotyczy wykroczenia (bezpodstawne wezwanie mundurowych) oraz drugie pod kątem odpowiedzialności dyscyplinarnej za swój wybryk.

- W komendzie powiatowej w Kolbuszowej prowadzone jest postępowanie wyjaśniające dotyczące naruszenia dyscypliny służbowej przez funkcjonariuszkę tutejszej jednostki, w związku z bezpodstawnym zgłoszeniem przez nią interwencji

- informowała rankiem kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa.

O postępach w sprawie będzie informować w najbliższym czasie. Do tematu wrócimy.

We wtorek (14 marca) od przedstawicielki KPP Kolbuszowa usłyszeliśmy, że młoda policjantka została zawieszona w wykonywaniu obowiązków służbowych do czasu wyjaśnienia sprawy. Pisaliśmy o tym w artykule: Kolbuszowa znów na ustach całej Polski. To za sprawą 20-letniej policjantki-imprezowiczki. Została zawieszona

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE