Reklama

Pieniądze trafią do trzech klubów sportowych z terenu gminy Majdan Królewski. Dofinansowania nie otrzymał jedynie Komorów

Opublikowano:
Autor:

Pieniądze trafią do trzech klubów sportowych z terenu gminy Majdan Królewski. Dofinansowania nie otrzymał jedynie Komorów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 84 tysiące złotych – dokładnie tyle majdański samorząd planował dołożyć w tym roku klubom sportowym, aby te mogły stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi sportu. W gminnej kasie pozostanie jednak więcej niż planowano wydać. Dlaczego?

Otwarty konkurs ofert, których celem jest tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi sportu w gminie w roku 2018 ogłoszony przez wójta, został rozstrzygnięty.

Dofinansowanie zostanie udzielone wszystkim trzem drużynom działającym na terenie gminy, które złożyły w konkursie swoje oferty.

Najwięcej pieniędzy, bo dokładnie 33 tysięcy złotych trafiło do Klubu Sportowego "Korona" w Majdanie Królewskim. Kolejne 23,5 tysiąca złotych popłynęło do Klubu Sportowego LZS Krzątka. Najmniej, bo równe 9 tysięcy złotych dostali przedstawiciele Klubu "Korzeń" z Huty Komorowskiej.

Gmina miała w planie wesprzeć także sportowców z Komorowa. Na konto tamtejszego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Błękitni Komorów"  miało wpłynąć 18,5 tysiąca złotych. Pieniądze jednak do drużyny nie trafią.

Dlaczego? Jak informują urzędnicy, żadna oferta z Komorowa nie wpłynęła, stąd dotacja nie zostanie sołectwu udzielona.

Więcej w aktualnym Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE