Reklama

Paweł Michno oficjalnie powołany na dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 1 października Paweł Michno będzie pełnił funkcję dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Kolbuszowej. Oficjalnie zarządzenie w tej sprawie zostało podpisane przez burmistrza Jana Zubę w piątek (30 września).

Przez 32 lata kolbuszowską biblioteką kierował Andrzej Jagodziński. W środę (28 września) przestał pełnić tę funkcję i przeszedł na emeryturę. Przez kolejne dwa dni obowiązki szefa MiPBP pełniła Małgorzata Maziarz - główna księgowa kolbuszowskiej biblioteki.

Od 1 października instytucją tą kieruje Paweł Michno z Kolbuszowej Górnej. Oficjalne zarządzenie w tej sprawie wydał w piątek (30 września) Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

Na funkcję dyrektora biblioteki w Kolbuszowej Paweł Michno został powołany na siedem lat - od 1 października 2022 roku do 30 września 2029 roku. Z nowym dyrektorem podpisana została już umowa o pracę. 

Paweł Michno urodził się 21 stycznia 1974 roku w Kolbuszowej. Obecnie mieszka w Kolbuszowej Górnej. Z zawodu jest nauczycielem historii i wiedzy o społeczeństwie - absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie.

Oprócz historii interesuje się również turystyka i rekreacją. Jest założycielem Kolbuszowskiego Klubu Turystycznego „Salamandra” oraz sekretarzem Regionalnego Towarzystwa Kultury im. J.M. Goslara w Kolbuszowej.

Przez wiele lat pełnił funkcję radnego Rady Miejskiej w Kolbuszowej. Ze względu na objęcie stanowiska dyrektora kolbuszowskiej biblioteki, musiał zrezygnować z tej funkcji społecznej. 


Pawła Michno (z lewej) w radzie miejskiej ma zastąpić Stanisław Długosz (z prawej). Fot. J. Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy