Reklama

Parafia Cmolas przyznała stypendium dla dwójki zdolnych osób chcących studiować

Opublikowano: pon, 15 kwi 2019 07:30
Autor:

Parafia Cmolas przyznała stypendium dla dwójki zdolnych osób chcących studiować - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI O stypendium może ubiegać się student studiów dziennych wyższej szkoły publicznej lub niepublicznej w Polsce, pochodzący z niezamożnej rodziny żyjącej w parafii Cmolas.

Aktualnie Społeczny Zespół Fundacji im. ks. Wojciecha Borowiusza przyznał na rok akademicki 2018/2019 dwa stypendia po 300 zł przez okres 10 miesięcy; jedno dla Aleksandry Szczurek z Cmolasu, studentki IV roku studiów dziennych na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, drugie stypendium przyznano Lidii Michałek z Mechowca, studentce I roku studiów dziennych I stopnia na kierunku romanistyka na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Na ostatniej sesji Krzysztof Sochacki, sołtys Cmolasu, zbierał datki na ten cel. Wszyscy samorządowcy obecni na spotkaniu (26 marca) dołożyli się do stypendium dla studentek. Łącznie zebrali tysiąc zł. Jak informuje gospodarz Cmolasu, datki pochodzą także od róż różańcowych, a także od prywatnych osób. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.