Reklama

Ostatnia szansa na zakup tańszego węgla w Niwiskach. Mieszkańcy muszą złożyć wniosek

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Canva.com

Ostatnia szansa na zakup tańszego węgla w Niwiskach. Mieszkańcy muszą złożyć wniosek - Zdjęcie główne

Do sprzedaży zostało prawie 7 ton węgla. | foto Canva.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad tysiąc ton węgla zakupili od gminy Niwiska mieszkańcy. Do sprzedaży zostało jeszcze około siedmiu. Gdzie założyć wniosek? Ile kosztuje opał?

Gmina Niwiska ma na zbyciu 6,940 ton węgla typu orzech z polskiej kopalni Ruch Jankowice. 

- Węgiel znajduje się na placu składowym przedsiębiorcy, który wydawał węgiel kupowany i sprzedawany przez gminę, tj.  Sławomir Wrażeń prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Sławomir Wrażeń Firma Remontowo Budowlana "Glazurnik"

- mówi Jolanta Marut, sekretarz gminy Niwiska

Cena: 1870 zł za tonę. Osoby, które chcą zakupić opał, muszą do 31 maja złożyć wniosek w urzędzie. Węgiel może kupić osoba, która spełnia warunki uprawniające do dodatku węglowego. Maksymalna ilość tego opału dostępna dla jednego gospodarstwa w tym roku to 1,5 tony.

W ciągu całej sprzedaży preferencyjnej, trwającej od ubiegłego roku, gmina Niwiska sprzedała 1002,820 ton węgla, który trafił do 511 mieszkańców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy