Reklama

Ogromny sukces kolbuszowskiego liceum

Opublikowano:
Autor:

Ogromny sukces kolbuszowskiego liceum - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 100 proc. zdawalności osiągnęli tegoroczni maturzyści.

Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara w Kolbuszowej zawsze cieszyło się wysoką zdawalnością egzaminu maturalnego. Od 2005 r., od kiedy obowiązuje tzw. „nowa” matura (sprawdzana przez egzaminatorów zewnętrznych OKE), w sesji majowej nasi absolwenci osiągali 91-99-procentową zdawalność (w sierpniu dochodzili do 100%).


- W roku 2019/2020 naszą szkołę ukończyło 64 uczniów, wszyscy przystąpili do egzaminu dojrzałości i wszyscy, mimo wyjątkowej sytuacji społecznej, zdali ten egzamin w pięknym stylu! - chwali Małgorzata Gołębiowska, wicedyrektor LO. - W imieniu swoim i dyrektora, p. Dariusza Fusa, pragnę pogratulować Naszym Wszystkim Maturzystom wyników tegorocznych matur – spisaliście się na medal! Mamy nadzieję, że przyczynią się one do uzyskania indeksów na wymarzone uczelnie oraz zdobycia wymarzonej pracy - dodała. 

Jak dodała szefowa placówki słowa uznania i podziękowania kierują w stronę całego grona pedagogicznego. -  To także Wasza zasługa i efekt ogromu pracy, którą wkładacie w kształcenie i wychowanie naszej młodzieży - poskreśliła Gołębiowska. - Dziękujemy pracownikom administracji i obsługi za życzliwe, sprawne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków - nadmieniła. 
Na szczególne wyrazy wdzięczności zasłużyli także rodzice uczniów, którzy zawsze z zaangażowaniem wspierali wszelkie działania szkoły.

- To kompleksowe, spójne działanie naszej szkoły i jej sojuszników pozwoliło osiągnąć sukces, z którego dziś wszyscy możemy być dumni - zaznaczyła Małgorzata Gołębiowska. 

 

Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara w Kolbuszowej

 • procent sukcesów maturalnych - 100 proc.
 • liczba zdających wszystkie przedmioty obowiązkowe - 64 
 • język polski - 65 proc. 
 • matematyka - 62 proc.
 • język angielski (pisemny) - 82 proc.
 • liczba zdających j. angielski - 57
 • język niemiecki (pisemny) - 57 proc.
 • liczba zdających j. niemiecki - 3
 • język francuski (pisemny) - 81 proc.
 • liczba zdających j. francuski - 4

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE