Reklama

Odznaczenie dla księdza nadane przez prezydenta RP

Opublikowano: sob, 9 lut 2019 20:00
Autor:

Odznaczenie dla księdza nadane przez prezydenta RP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Duchowny otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi, za zasługi w działalności na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego.

Ks. Sławomir Zych, od lat związany z powiatem kolbuszowskim, został odznaczony przez prezydenta RP. O przyznanie takiego odznaczenia, do wojewody podkarpackiego, wnioskował burmistrz Kolbuszowej. Jego uroczyste wręczenie odbyło się 29 stycznia w Rzeszowie. 

Ks. Zych urodził się w 1973 r. w Rzeszowie. W latach 1998-2000 pełnił funkcję wikariusza w Parafii św. Brata Alberta w Kolbuszowej. W 2009 r. uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie historii. W tym samym roku zaczął pełnić funkcję redaktora naczelnego "Rocznika Kolbuszowskiego". 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +2 / -1

    Kolegiata

    Od grudnia 2018 r. Dr habilitowany ?. Kolbuszowska Kokegiata pozdrawia swojego opiekuna naukowego!!!