Reklama

Odkręcamy - wygrywamy. Nakrętkowy konkurs w gminie Niwiska

Opublikowano: wt, 1 wrz 2020 12:49
Autor:

Odkręcamy - wygrywamy. Nakrętkowy konkurs w gminie Niwiska  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wójt gminy Niwiska, ogłosiła konkurs dotyczący zbiórki nakrętek plastikowych "PET". O nagrody mogą powalczyć uczniów szkół podstawowych oraz przedszkoli z terenu

Zbiórka nakrętek jest elementem edukacyjnym, który zmierza do wprowadzenia nawyku selektywnego zbierania odpadów. - Ponadto akcja zbierania nakrętek, uświadamia młodym ludziom, jak ważny jest recykling i ochrona środowiska - czytamy na stronie urzędu. Zebrane nakrętki zostaną przekazane dla Mai Pyzińskiej, która zbiera na leczenie i rehabilitację.

Za największą wagowo ilość zebranych nakrętek (w przeliczeniu na jednego ucznia) szkoła, przedszkole otrzyma nagrodę rzeczową ufundowaną przez wójta gminy Niwiska. Nagrodzona szkoła bądź przedszkole zostanie poinformowane droga mailowa.

Zważone nakrętki należy składać w urzędzie gminy w godzinach jego pracy. Konkurs trwa od 1 września  do  30 września 2020 roku. 

- Warunkiem przystąpienia do konkursu jest nagranie krótkiej  piosenki o nałogach lub o segregacji odpadów i przekazanie jej do urzędu najpóźniej w dniu przywiezienia nakrętek na informatycznym nośniku danych - dodają przedstawiciele urzędu. Na zwycięzców czekają nagrody. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.