Reklama

Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej do przesunięcia

Opublikowano: pt, 15 mar 2019 09:26
Autor:

Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej do przesunięcia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Działa czy nie działa? - to pytanie zadaje sobie część kierowców przejeżdżających trasą objętą odcinkowym pomiarem prędkości w Kolbuszowej Górnej.Wątpliwości odnośnie funkcjonowania pomiaru u niektórych osób pojawiły się po rozpoczęciu prac na drodze nr 9, związanych z budową łącznika "dziewiątki" z drogą wojewódzką na Sędziszów Młp. 

Przypomnijmy, że inwestycja zakłada budowę dwóch rond. Jedno, do końca września tego roku, na powstać na wspominanej drodze nr 9 (oznaczone na mapie gwiazdką).

Co do powiedzenia na ten temat ma  Główny Inspektorat Transportu Drogowego? - Informujemy, że w przytoczonej lokalizacji, z powodu wprowadzenia na odcinku pomiarowym zmiany ograniczenia prędkości, urządzenie zostało wyłączone - poinformowało nas w piątek (8 marca) Biuro Informacji i Promocji GITD.  

Jak długo kamery nie będą rejestrować kierowców wjeżdżających i wyjeżdżających z monitorowanego odcinka? - Urządzenia będą wyłączone do zakończenia robót drogowych na wspomnianym odcinku drogi nr 9 - usłyszeliśmy od przedstawiciela GITD. 

Z przekazanych nam informacji wynika również, że z uwagi na przebudowę drogi Główny Inspektorat Transportu Drogowego planuje skrócenie odcinka pomiarowego, który liczy obecnie 3419 metrów. Prawdopodobnie będzie zaczynał się on już za nowym rondem (jadąc w kierunku Rzeszowa) i kończył w dotychczasowej lokalizacji (przy budynku sklepu).

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 lata temu | ocena +0 / -1

  Anonim

  Faktycznie pomiar nie działa? Ponieważ widać, że się świeci

 • 3 lata temu | ocena +2 / -0

  124

  Szkoda

  • 3 lata temu | ocena +1 / -0

   34u

   Czego niby