Reklama

Oczko w głowie burmistrza

Opublikowano:
Autor:

Oczko w głowie burmistrza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wygląd ulic w rejonie dzielnicy przemysłowej pozostawia wiele do życzenia. Teren, który powinien być wizytówką miasta, na razie odstrasza. Burmistrz zapowiada jednak, że sytuacja w przeciągu najbliższych lat ma się poprawić.

Dzielnica przemysłowa zlokalizowana jest w okolicy ulic Wiktora, Handlowej i Rzeszowskiej. Deptaki te wymagają pilnych, kapitalnych remontów. Coroczne łatanie dziur nie na wiele się bowiem zdaje. - Tereny te naprawdę wymagają pieczy. To są naprawdę obszary reprezentacyjne. Sami państwo wiecie, jacy inwestorzy tam przyjeżdżają i w jakim kierunku to może pójść dalej. A ulice są tam w tragicznym stanie. Można wjechać samochodem w 20-centymetrowe wyrwy. Bardzo prosiłbym o przypilnowanie tej kwestii – upominał radnych Michał Karkut.

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE