Reklama

Obietnica przy świadkach

Opublikowano: wt, 6 gru 2016 06:19
Autor:

Obietnica przy świadkach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wykonawca, naprawiając jedną drogę, zepsuł inną. Mieszkańcy Porąb Wolskich przybyli na sesję, żeby usłyszeć od wójta, że sprawą na pewno się zajmie i od wykonawcy wyegzekwuje naprawę.

Na ostatniej sesji rady gminy (17 listopada) w sprawach różnych zabrali głos mieszkańcy Porąb Wolskich. - Występujemy w imieniu mieszkańców Porąb Wolskich, do których niedawno temu była doprowadzona droga dojazdowa do gospodarstw. Jest to droga, o którą zabiegaliśmy już od kilku lat. Chciałbym podziękować panu wójtowi i sołtysowi za starania, które poskutkowały utworzeniem tej drogi – zwracał się do zebranych mieszkaniec Porąb. - Niestety jednocześnie chcielibyśmy zobligować pana wójta do tego, żeby wyegzekwował od wykonawcy traktu naprawę drogi dojazdowej do tej nowo wybudowanej ulicy – tłumaczył na sesji mężczyzna. W wyniku prac remontowych jednej z dróg dojazdowych, inna dojazdowa do niej droga została uszkodzona. - Około 400 metrów drogi zostało kompletnie zniszczonych i wykonawca do tej pory tego nie naprawił. Jesteśmy w tym momencie w kropce, bo mamy drogę dojazdową do gospodarstw, a poprzednia droga, która była w dobrym stanie, została zniszczona – rozkładał ręce mieszkaniec Porąb. - Mamy nadzieję, że pan wójt się zobowiąże do tego, że ta droga będzie naprawiona – dodał.

Więcej w 48 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.