Reklama

Nowe zakażenia w szkole i na komendzie. Gdzie jeszcze?

Opublikowano:
Autor:

Nowe zakażenia w szkole i na komendzie. Gdzie jeszcze? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do 842 wzrosła liczba osób zakażonych koronawirusem w powiecie kolbuszowskim. Wyzdrowiało 344 mieszkańców naszego powiatu. 24 osoby zmarły.

Wykazane w dzisiejszym raporcie zakażenia dotyczą gmin:

  • Kolbuszowa - 19
  • Raniżów - 6
  • Cmolas - 3
  • Dzikowiec - 3
  • Niwiska - 3
  • Majdan Królewski - 2

 


 

Nowe przypadki stwierdzono w ogniskach zakażenia SP ZOZ Kolbuszowa - dwóch pracowników (administracji i laboratorium). Obecność Covid-19 potwierdzono także w organizmie kolejnego pracownika Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej oraz w Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej (po jednym przypadku). 

W jednym z zakładów pracy w Kolbuszowej, gdzie już wcześniej stwierdzono ognisko zakażenia, liczba osób chorych zwiększyła się do 9.

Kolbuszowski sanepid informuje także o kolejnych dwóch firmach w Kolbuszowej, gdzie wśród pracowników są osoby zakażone koronawirusem. W jednej 2 osoby, a w drugiej firmie 7. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE