Reklama

Nowe punkty przedszkolne

Opublikowano: pon, 9 sty 2017 06:12
Autor:

Nowe punkty przedszkolne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od stycznia na terenie gminy zostaną utworzone nowe punkty przedszkolne. W jakich miejscowościach powstaną?

Miejsca, w których dzieci w wieku od 3 do 6 lat będą mogły spędzić czas, zostaną utworzone w zakresie realizowanego projektu „Edukacja przedszkolna w gminie Niwiska”. - W ramach środków unijnych na terenie gminy Niwiska zostaną utworzone kolejne punkty przedszkolne, które będą znajdować się w Niwiskach i Przyłęku – powiedziała wójt Elżbieta Wróbel. - Otwarcie nowych punktów przedszkolnych będzie możliwe dzięki współpracy z organizacjami pozarządowymi. Głównym realizatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Niwiska – dodała gospodarz gminy.

Więcej w 1 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.