Reklama

Nowa przewodnicząca Osiedla nr 3 w Kolbuszowej. - Chcę dokończyć kadencję, którą mąż rozpoczął - mówi Maria Warzocha

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Joanna Serafin

Nowa przewodnicząca Osiedla nr 3 w Kolbuszowej. - Chcę dokończyć kadencję, którą mąż rozpoczął - mówi Maria Warzocha - Zdjęcie główne

Ulica 11 Listopada wchodzi w skład Osiedla nr 3 w Kolbuszowej. | foto Joanna Serafin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Osiedle nr 3 w Kolbuszowej ma nowego przewodniczącego. Głosem mieszkańców została nim Maria Warzocha. W rozmowie z Korso pani Maria mówi o swoich planach.

Zebranie mieszkańców Osiedla nr 3 w Kolbuszowej, mające na celu wyłonienie nowego przewodniczącego zarządu tego osiedla, zostało zorganizowane 29 marca. Wybory uzupełniające zostały zarządzone po śmierci pełniącego tę funkcję Jana Warzochy.

Na stanowisko przewodniczącego została zgłoszona tylko jedna kandydatura Marii Warzochy. Na zebranie przybyło 94 uprawnionych do głosowania mieszkańców osiedla. Za wyborem kandydatki zagłosowały 92 osoby, dwie osoby były przeciwne.

- Zdecydowałam się kandydować na przewodniczącą Osiedla nr 3, ponieważ wielu mieszkańców mnie do tego namawiało. Funkcję tę przez ponad 10 lat sprawował mój niedawno zmarły mąż Jan Warzocha - mówi Maria Warzocha i dodaje: - Postanowiłam się zgodzić, aby dokończyć kadencję, którą on rozpoczął.

W rozmowie z Korso pani Maria zdradza nam swoje plany.

- Chciałabym kontynuować zadania, które rozpoczął poprzedni przewodniczący razem z zarządem. Potrzeba jest dalszego doposażenia i remontów placów zabaw na osiedlu i na ten cel będziemy przekazywać znaczną część budżetu

- podkreśla szefowa osiedla. 

Przewodnicząca dodaje, że będzie również wnioskować do burmistrza o remont chodników przy blokach. Maria Warzocha nadmienia, że jeżeli tylko sytuacja na to pozwoli, to chciałaby wrócić do tradycji organizacji spotkań integracyjnych na osiedlu, takich jak np. Dni Rodziny.

- Chciałabym również wspierać z funduszy osiedla organizacje działające na terenie naszego miasta - zaznacza nasza rozmówczyni. - Chciałabym, aby nasze osiedle było piękne, bezpieczne i przyjazne dla naszych mieszkańców - dodała Maria Warzocha, przewodnicząca Osiedla nr 3 w Kolbuszowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy