Reklama

Nikt nie chce zostać dyrektorem szkoły w Niwiskach i Kosowach. Co teraz?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Korso Kolbuszowskie

Nikt nie chce zostać dyrektorem szkoły w Niwiskach i Kosowach. Co teraz? - Zdjęcie główne

Co na ten temat mówi Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska? | foto Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Niwiska ogłosiła konkurs na dyrektorów szkół w Niwiskach i Kosowach. Problem w tym, że nikt nie chciał zostać nowym szefem żadnej z placówek.

Gmina Niwiska ogłosiła konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi w Niwiskach oraz dyrektora Szkoły Podstawowej im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Kosowach. 

Chętni mieli czas na swoje zgłoszenia do 27 kwietnia. Do gminy nie wpłynęła jednak żadna oferta. Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska, wyjaśniła, że w związku z tym, że brak było chętnych na te stanowiska, na przyszły rok szkolny w tych placówkach szefami będą dyrektorzy p.o, czyli pełniący obowiązki. 

W Kosowach w przyszłym roku szkolnych pełniącą obowiązki dyrektora ma być Izabela Warunek. Z kolei w Niwiskach sytuacja ma się rozwiązać już niebawem. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy